SE ÎNCARCĂ…

Toate proiectele

Site web & Branding

Total Logycon

2026

Total Logycon — proiect Nuvion Media

Despre proiect

Pentru Total Logycon am construit o prezență digitală completă: site de prezentare modern, optimizare SEO, campanii de reclame Google & Meta Ads, banere și logo personalizat.

Identitatea vizuală coerentă comunică experiența de peste 10 ani în proiectarea, execuția și mentenanța instalațiilor HVAC, iar campaniile plătite au transformat vizibilitatea în apeluri reale de la clienți.

Un proiect de instalații începe cu înțelegerea serviciului potrivit. Site-ul, logo-ul și bannerele prezintă aceeași companie, astfel încât persoana care vede o reclamă să recunoască brandul și atunci când ajunge pe site pentru mai multe informații.

Am abordat site-ul și promovarea ca părți ale aceleiași prezențe digitale, nu ca lucrări fără legătură. Prezentarea serviciilor oferă context, identitatea vizuală păstrează coerența, iar reclamele creează un punct de intrare pentru cei interesați de soluții HVAC.

Rezultatul raportat de client este de peste 757 de apeluri la o investiție de aproximativ 4.000 lei. Un apel nu înseamnă automat o comandă sau un contract; cifrele descriu solicitările generate, iar capturile din campanii pot fi consultate mai jos.

Vizualizează logycon.ro

Rezultatele campaniilor Ads

Cu aproximativ 4.000 lei investiți, campaniile au generat peste 757 de apeluri directe de la clienți interesați de servicii HVAC.

Total Logycon

757+

apeluri directe de la clienți

Cu ~4.000 lei buget

Instalator 2.0

Sales
Apeluri236
Cost/apelRON 6,03
CheltuitRON 1.424

Instalator 2.0 v2

Activă
Apeluri91
Cost/apelRON 5,79
CheltuitRON 526

Finisor

Leads
Apeluri136
Cost/apelRON 3,65
CheltuitRON 496

cost mediu per apel

~5,3 lei

10

campanii rulate

„Vizibilitatea s-a transformat în apeluri reale de la clienți."

Nuvion Media × Total Logycon

Meta Ads

Afișările campaniilor, lună de lună

Date reale din contul de reclame

CampaniaAfișăriConturi de Meta
Campania 152.71022.235
Campania 220.11610.910
Campania 312.0337.193
Campania 43.1172.560
Campania 516.66510.739
Campania 612.8926.714
Campania 712.1516.539
Campania 86.5274.176
Campania 92.854271
Campania 101.631179
Campania 115.2273.759
Total617.323224.532

Totalul este cel raportat de Meta la nivel de cont (toate campaniile din perioadă), nu suma celor 11 campanii listate mai sus.

Capturi din campanii

Campanie 1
Ads
Rezultate campanie 1
Campanie 2
Ads
Rezultate campanie 2
Campanie 3
Ads
Rezultate campanie 3
Campanie 4
Ads
Rezultate campanie 4

Gata pentru un site care aduce clienți?

Spune-ne ce face afacerea ta, iar noi îți propunem direcția potrivită pentru un site rapid, clar și construit să genereze cereri.